pl
KPRF Law Office

IT i nowe technologie

Retail | FMCG
Branża budowlana
Branża farmaceutyczna
Transport i logistyka
Administracja
IT i nowe technologie
Branża sportowa
Finanse i ubezpieczenia

IT i nowe technologie

Branża nowych technologii jest jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Aby sprostać potrzebom nowoczesnego biznesu i oczekiwaniom Klientów, kancelaria musi dobrze rozumieć procesy zachodzące na rynku. Mając na uwadze szybkość, z jakąś zmieniają się przepisy prawa, oferujemy kompleksową obsługę firm działających w branży nowych technologii, w szczególności IT oraz sektora telekomunikacji. Zapewniamy także pomoc prawną w przygotowaniu i realizacji projektów z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, aplikacji mobilnych i Internetu. Proponujemy wsparcie przy realizacji skomplikowanych technologicznie projektów informatycznych oraz pełną obsługę prawną firm działających w branży IT i nowych technologii.

W ramach usług prawnych na rzecz podmiotów działających w sektorze IT i nowe technologie oferujemy tworzenie, opiniowanie i negocjowanie kontraktów na rozwiązania i usługi informatyczne, w tym sprzedaż praw i licencji własności intelektualnej i przemysłowej. Sporządzamy, opiniujemy i negocjujemy umowy badawcze i rozwojowe, w tym z uwzględnieniem ochrony praw autorskich majątkowych, wdrożeniowych, serwisowych, szkoleniowych. Przygotowujemy analizę prawną planowanych przedsięwzięć informatycznych oraz zapewniamy audyt prawny funkcjonujących firm pod kątem zgodności z regulacjami sektorowymi specyficznymi dla IT.


Oferujemy również takie usługi jak:

W codziennej pracy, KPRF Law Office wykorzystuje najnowocześniejsze zdobycze techniki, aby zapewnić klientom łatwy kontakt, szybką i profesjonalną obsługę oraz fachowe wsparcie w relacjach kontrahentami.

  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Wykorzystujemy ciasteczka (ang.cookies),aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki

https://www.high-endrolex.com/5