pl
KPRF Law Office
Blog
Zespół
Aktualności
Edukacja

Auchan przez kolejne 12 lat w centrach Griffin Real Estate

Auchan przez kolejne 12 lat w centrach Griffin Real Estate

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2020

 

Zarządzana przez Griffin Real Estate spółka Chariot podpisała z Auchan Polska umowę przedłużającą najem sześciu obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 83 tys. mkw. Umowa została zawarta na okres ponad 12 lat. Jest jedną z największych transakcji wynajmu powierzchni handlowych zrealizowanych w Polsce.

Umowa dotyczy hipermarketów zlokalizowanych w Szczecinie, Rybniku, Słupsku, Gdańsku, Nowym Sączu i Lublinie o łącznej powierzchni ponad 83 tys. mkw.

- Umowa z Chariot potwierdza nasze długoterminowe zainteresowanie Polską i podkreśla potencjał rynku oraz możliwości biznesowe lokalizacji. Doceniamy lokalną pozycję nieruchomości należących do Chariot, w których nasze obroty stale rosły pomimo pandemii koronawirusa. Mając to na uwadze i wierząc w długoterminowy potencjał tych lokalizacji, postanowiliśmy podpisać umowy przedłużające umowę najmu na kolejne 12 lat - komentuje Gerard Gallet, prezes zarządu Auchan Polska.

Przy negocjacji umowy doradzali Colliers International oraz kancelarie Linklaters i KPRF.

W portfolio należącym do Chariot znajduje się obecnie 17 obiektów, o łącznej powierzchni najmu około 350 tys. mkw. Obiekty pozostają w całości wynajęte.

Wróć
  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Wykorzystujemy ciasteczka (ang.cookies),aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki