pl
KPRF Law Office
Blog
Zespół
Aktualności
Edukacja

KPRF nagrodzone: Law Firm of the Year

Kancelaria K|P|R|F Law Office została tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Firma Prawnicza Roku 2015” przyznawanej przez EuropaProperty. Nagrody zostały wręczone 28 stycznia br. w Warszawie podczas ósmej dorocznej gali CEE Retail Real Estate Awards.

W tym roku, w skład jury konkursowego weszło aż 59 profesjonalistów działających na międzynarodowym rynku retail, w tym prezesów największych firm sektora nieruchomości komercyjnych, deweloperów, inwestorów, doradców, finansistów, przedstawicieli i zarządców centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przyznając to wyróżnienie jurorzy zwracali uwagę na aktywne działania KPRF Law Office na przestrzeni ostatniego roku, które odznaczyły się nie tylko najwyższej jakości doradztwem prawnym, ale także szczególnym zrozumieniem biznesowych potrzeb klientów kancelarii.

law firm of the year

Skład jury docenił także fakt, iż w ubiegłym roku prawnicy KPRF Law Office występowali nie tylko w charakterze pełnomocnika największych firm działających w regionie CEE (takich jak APSYS czy IKEA), ale również wspierając mniej znane marki i wprowadzając je na polski rynek. Dzięki wytężonej pracy udało się między innymi zrestrukturyzować sieć sprzedaży spółki odzieżowej Próchnik oraz Rage Age, rozwinąć kolejne salony księgarni Autorskich, a także otworzyć pierwsze w Polsce sklepy hiszpańskiego giganta, sportowej sieci Decimas.

Rafał Fabisiak, partner kancelarii, kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: „Przede wszystkim chciałbym podziękować naszym Klientom za zaufanie oraz oczywiście całemu zespołowi KPRF za wytężoną pracę. Bez Was nie byłoby to możliwe. To dla nas szczególne wyróżnienie, potwierdza bowiem naszą wzrastającą pozycję wśród firm prawniczych świadczących usługi w sektorze rynku nieruchomości, w tym w szczególności w sektorze retail. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez naszych klientów, liderów i ekspertów rynku.”

Wróć
  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Wykorzystujemy ciasteczka (ang.cookies),aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki